ua
ua
ru
en

Про компанію

ТОВ «МК «АНТАРЕС» - це приватна компанія, створена в 1994 році і здійснює торгівлю газом та енергоресурсами в Україні. Почавши роботу, наша компанія швидко зайняла місце одного з великих незалежних нафтових і газових постачальників в країні.

Наша компанія здійснює поставки природного газу за нерегульованим тарифом підприємствам України (ліцензія згідно Постанови НКРЕКП (Національної Комісії Державного Регулювання в сферах Енергетики і Комунальних Послуг - № 837 ).  Природний газ для потреб наших споживачів ми закуповуємо як у українських газодобувних компаній, так і імпортний.

Компанія займається реалізацією природного газу, має багаторічний досвід роботи в різних виробничих галузях України. Наша компанія співпрацює з безліччю іноземних і українських компаній, завжди вчасно виконуючи свої зобов'язання.

ТОВ «МК «АНТАРЕС» є надійним партнером і постачальником природного газу для провідних промислових, державних і соціальних підприємств України. Ми забезпечуємо високу якість продукції, регулярні поставки і ефективну взаємодію з контрагентами.

Також, протягом останніх 10 років, однією з основних цілей діяльності Компанії є розвиток високих технологій в сфері електронно-променевої металургії (проектування і виготовлення ексклюзивного обладнання, створення екологічно чистих енергозберігаючих технологій).

У даній сфері, наша Компанія розробила і застосовує новітні технології в області вакуумної електронно-променевої плавки титану, цирконію, жароміцних металів і спеціальних сплавів на їх основі. Компанія досягла певного успіху завдяки роботі висококваліфікованого персоналу, більшість якого складають інженери різних спеціальностей. Їх багаторічний досвід і глибокі знання допомагають нашій Компанії вирішувати найскладніші завдання при створенні і експлуатації обладнання в процесі виробництва.

Напрямки діяльності

Забезпечення повноцінної роботи вашого підприємства і бізнесу. Завдяки грамотному підходу наших фахівців і необхідних ресурсів, ви вийдете на новий рівень!
Наша компанія зацікавлена в вашому розвитку і надає можливість співпраці на вигідних умовах. На нашому сайті надана інформація про нашу продукцію, яку ви можете знайти нижче.
Виробництво титану
Торгівля енергоносіями
Будівництво об'єктів нерухомості
Виробництво механічних фільтрів і біо-фільтрів
Транспортні послуги

Наша компанія

ТОВ «МК «АНТАРЕС» є надійним партнером і постачальником для провідних промислових, державних і соціальних підприємств України. Ми забезпечуємо високу якість продукції, регулярні поставки і ефективну взаємодію з контрагентами.
Ми відкриті для спілкування

Звертайтеся до нас за телефоном або електронною поштою.

Канцелярія: +38 (044) 456-48-99