ua
ua
ru
en

Механічні фільтри і біофільтри

Сучасні технології та проектування замкнутого водопостачання

Для того, щоб ваш проект мав максимальний вихід товарної продукції, слід створити максимально комфортні умови в штучному середовищі гідробіонтів. В аквакультурі, для досягнення цієї мети використовують УЗВ з різними видами і етапами фільтрації.

Перш за все, головним завданням, є підготовка води. Для створення комфортних умов для вирощування гідробіонтів, вода проходить кілька етапів очищення. Основне завдання всього технологічного процесу - очищення оборотної води, тому що від 85-95% злитої води з рибних басейнів, повертається в систему і потребує видалення з неї продуктів життєдіяльності риб для подальшого повернення.

Після того, як вода пройде механічну очистку, в воді залишаються нерозчинені частки (нез'їдений корм, екскременти риб і ін.) Викликають накопичення амонійного азоту в воді, який досить токсичний для риби. Що б вирішити дану проблему, необхідно перевести амонійний азот в нітрати. Така хімічна реакція можлива завдяки біоорганізмам - бактеріям, які живуть на поверхні біофільтра.

Що таке стічні води і як їх очищати?

Стічні води - це прісні води, використані на побутові або виробничі потреби, при цьому, забруднені домішками (мінерального і органічного походження) змінили їх хіміко-фізичні властивості.

Для того, щоб використовувати стічну воду без нанесення шкоди навколишньому середовищу і всьому живому, слід очищати її від різного виду забруднень.

Наша компанія пропонує кілька способів очищення води: